Beschrijving
Unieke en handgemaakte shirts met lange mouwen en leuke printjes.
Onder het tabblad Stofkeuze kun je een leuke print uitzoeken en deze vervolgens hier selecteren. Het shirt is erg leuk te combineren met een broekje van dezelfde stof of een effen broekje, zoals een crèmekleurig broekje uit onze collectie of een andere bijpassende kleur.
De shirts worden gemaakt van een mooie en zachte kwaliteit tricot. Ze worden afgewerkt met bijpassende effen boordjes gemaakt van boordstof, waardoor het lekker rekbaar is. De crèmekleur is het meest vergelijkbaar met de achtergrondkleur van de stoffen. Een andere kleurencombinatie is ook mogelijk.
Twijfel je over een combinatie met een andere kleur, vraag het dan gerust even bij me na via de email, het contactformulier of een DM via social media. Dan kijk ik graag met je mee en kan ik je een foto toesturen.
Als extra optie kun je kiezen voor een bijpassend slabbetje of hoofdbandje.